sklep z panelami firmy Parador

21 kwietnia 2017 - parador

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom współczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy oferując najlepsze rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym klientom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla opisującej nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej szerokiej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Innowacyjna podłoga pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kontrahencie, w następstwie tego panele znajdujące się w naszej szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia żadnych kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i porządną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom profesjonalną poradą i pomocą w doborze słusznego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy nieraz potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i przynosi szansę na znaczące oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z stworzonym przez nas całkowitym asortymentem i do zakupów. Jeśli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie niepewności zachęcamy również do kontaktu a z zapałem na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *